Zondag All Star Gala

Zondag 30 januari vindt in het Topsportcentrum te Rotterdam het jaarlijkse All Star Gala plaats. Het wordt georganiseerd door de Dames Eredivisie Commissie (DEC) in samenwerking met Crossover Sports.
Onderstaand de belangrijkste gegevens.

11.30-13.00 uur: Girls clinic
11.30-16.00 uur: Basketball Unites Experience

14.00 uur: All Star Game MU20 North – MU20 South
16.30 uur: All Star Game All North Stars – South Stars

Kaartverkoop: in de voorverkoop (online: damesallstargala@gmail.com)
Prijs: € 5,00 voor volwassen en kinderen
Let op: € 30,00 clubkorting bij afname van 20 kaarten

Kaartverkoop: aan de deur
Prijs: € 7,50 voor volwassen en kinderen

Locatie: Topsportcentrum Rotterdam
Adres: Van Zandvlietplein 20, 3077 AA Rotterdam

De teams zijn als volgt samen gesteld:

Team Noord
Starters:
Myrthe Beld (Eurosped Twente)
Marianne van der Hoek (CTO Amsterdam)
Karin Kuijt (STOL Grasshoppers)
Kourtney Treffers (HLB Accountants)
Heather Stec (STOL Grasshoppers)

Bank:
Laura Kooij (HLB Accountants)
Sharon Beld (CTO Amsterdam)
Sharon Lammerink (Eurosped Twente)
Zera Butter (HLB Accountants)
Rianne de Roos (Celeritas-Donar)

Team Zuid

Starters:
Kati Harty (Probuild Lions)
Molly McDowell (Probuild Lions)
Jamailah Adams (Challenge Sport/Binnenland)
Bridget Yoerger (Wereldtickets.nl Leiderdorp)
Marlous Nieuwveen (Wereldtickets.nl Leiderdorp)

Bank:
Belinda Bos (Probuild Lions)
Ilana Vergunst (Probuild Lions)
Nathalie van den Adel (Challenge Sport/Binnenland)
Lindsay Biggs (UBALL Amazone)
Yordi Kathmann (Lekdetec.nl Batouwe)
Program

1.30-13.00 uur: Girls clinic
11.30-16.00 uur: Basketball Unites Experience

14.00 uur: All Star Game MU20 North – MU20 South
16.30 uur: All Star Game All North Stars – South Stars

Teams

Team North
Starters:
Myrthe Beld (Eurosped Twente)
Marianne van der Hoek (CTO Amsterdam)
Karin Kuijt (STOL Grasshoppers)
Kourtney Treffers (HLB Accountants)
Heather Stec (STOL Grasshoppers)

Bench:
Laura Kooij (HLB Accountants)
Sharon Beld (CTO Amsterdam)
Sharon Lammerink (Eurosped Twente)
Zera Butter (HLB Accountants)
Rianne de Roos (Celeritas-Donar)

Team South
Starters:
Molly McDowell (Probuild Lions)
Kati Harty (Probuild Lions)
Jamailah Adams (Challenge Sport/Binnenland)
Bridget Yoerger (Wereldtickets.nl Leiderdorp)
Marlous Nieuwveen (Wereldtickets.nl Leiderdorp)

Bench:
Belinda Bos (Probuild Lions)
Ilana Vergunst (Probuild Lions)
Nathalie van den Adel (Challenge Sport/Binnenland)
Lindsay Biggs (UBALL Amazone)
Yordi Kathmann (Lekdetec.nl Batouwe)